KONST / Litografier / Färglitografi 13862101
nr 1386 2101
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Marin. Signerad, numrerad 268/360, daterad 69. Motivet: 21x31cm, yttermått inklusive ram: 31x42cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:35:33
15/3 15:13:25
22 mar
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner